about_01-1
about_01-2
about_01-3
about_01-4
about_01-5
Biz kimiz

İnanılmaz Başarınız için Çalışıyoruz

Dokuma etiket, sallantı, yıkama talimatı, baskılı etiket, deri etiket ve barkod sticker üretimi yapmaktayız. Tüm etiket ihtiyaçlarınızı ve hizmet kalitenizi uzman bir ekiple kısa sürede karşılıyoruz, bizi rakiplerimizden ayıran en temel unsur budur.

En iyi etiket üretimi , 1992’den beri.

Kurulduğu 1992 yılından bu yana temel ilkesi müşterilerine kaliteli ve global hizmet sunmak olan EROL ETİKET, 50 kişilik ekibiyle tüm etiket çeşitlerinin üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Dünya çapında birçok tanınmış marka ile çalışan firmamız, sektörde “tasarım” vizyonuyla ön plana çıkmaktadır. 3 ayda bir hazırlanan, özel teknik, tasarım ve çeşitli malzemelerin kullanıldığı, dünya trendlerine eşlik eden koleksiyonlarıyla müşterilerinin ürün ve tasarımlarını tamamlayarak katma değeri arttırmaktadır.

Hızla değişen modayla birlikte EROL ETİKET sürekli AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

Dokuma etiket
Karton Etiket,
Barkod etiket,
Yıkama talimatları
Termal Transfer Sistemi
Serigrafi baskılı etiketler, PVC ve Plastik etiketler
Jakron Etiket
Baskılı ve baskısız ara kartonlar
Baskılı ve baskısız pelur kağıtları
Ayrıca özel el işçiliği gerektiren etiketlerle de hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı, genç ve dinamik kadrosuyla çalışan EROL ETİKET, dünya sektöründe “TASARIMCI” kimliğiyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Değerli müşterimiz, hazırlamış olduğumuz koleksiyon çalışmalarımızı görmek isterseniz lütfen ekteki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçiniz.

stratejimiz

Strateji Yaptığımız İşin Merkezindedir

Ekibimiz geniş kapsamlı deneyimini müşterilerimizin net, uzun vadeli hedeflere ulaşmasını en iyi sağlayacak tasarım stratejilerini belirlemek için kullanıyor.

epik tasarımlar
100 %
hızlı servis
100 %
memnun müşteriler
100 %
image-layers-4-01
image-layers-4-02
image-layers-4-04
image-layers-4-03
image-layers-4-07
image-layers-4-05